„Spełniamy marzenia chorych dzieci”- zbiórka makulatury na rzecz fundacji „Mam marzenie”

Akcja „Zbiórka makulatury”

Co roku Przedszkole Iskierka prowadzi zbiórkę makulatury. Za zgromadzone pieniążki uszczęśliwiamy  podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

  • W roku  szkolnym 2014/2015 zrealizowaliśmy marzenie 7-letniej Faustynki
  • W roku szkolnym 2013/2014 spełniliśmy marzenie 8-letniego Kajtka, który urodził się bez dolnej części nóżek. Pieniądze ze zbiórki makulatury przekazane zostały na zakup protez dla chłopca. Kajtek odwiedził nasze Przedszkole podczas corocznego Pikniku Rodzinnego.
  • W roku szkolnym 2012/2013 za zebrane pieniążki spełniliśmy marzenia dwóch chłopców Szymona (http://www.mammarzenie.org/marzyciele/5021-Szymek/ )który marzył o konsoli PlayStation i Krystiana, którego marzeniem był aparat.
  • Dzięki pieniążkom zebranym w roku 2011/2012 udało nam się spełnić marzenie 7-letniej Kamilki – podopiecznej Fundacji „Mam Marzenie” (zobacz relację).
  • W roku szkolnym 2010/2011 spełniliśmy marzenie Bartusia (http://www.mammarzenie.org/marzyciele/2834-Bartus/)

W tym roku pragniemy zrealizować marzenia innych chorych dzieci. Sprawmy, by choć na chwile uśmiech zagościł na ich twarzach. Wierzymy, że raz jeszcze udowodnimy, że nasze serca są pełne dobrych i wrażliwych Iskierek.

Przypominamy, że przed wejściem do przedszkola ustawione są pojemniki na makulaturę, które wywozimy po ich zapełnieniu  (Prosimy o wiązanie lub pakowanie makulatury!). Mogą Państwo również osobiście oddać makulaturę do punktu skupu i dostarczyć nam kwit wraz z pieniążkami. Wierzymy, że pomagając chorym dzieciom raz jeszcze udowodnimy, że nasze serca są pełne dobrych i wrażliwych Iskierek.

Udostępnij