Grota solna!

     Jak co roku na przełomie zimy i wiosny dzieci z Iskierki przez cały tydzień jeżdżą do Groty Solnej.
Spędzamy tam czas głównie ze względów zdrowotnych, gdyż w miejscu tym jest odpowiedni mikroklimat, który wzmacnia nasze małe organizmy i uodparnia nas na wiele chorób. Jod, magnez, wapń i żelazo to jedne z wielu pierwiastków, które są nam potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Ale oprócz walorów zdrowotnych grota pozwala nam wybawić się na całego! Jest tu solna piaskownica, a w niej mnóstwo zabawek, stoliki z kolorowankami i książkami, drewniane klocki oraz tuzin bardzo wygodnych leżaków, ma których przy muzyce relaksacyjnej mogliśmy odpocząć po świetnej zabawie.

Szkoda, że następnym razem pojedziemy tam dopiero jesienią… no chyba, że wcześniej zabiorą nas do groty rodzice 🙂

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie9 zdjecie10 zdjecie11 zdjecie12 zdjecie13 zdjecie14 zdjecie15 zdjecie16 zdjecie17 zdjecie18 zdjecie19 zdjecie20 zdjecie21 zdjecie22 zdjecie23 zdjecie24 zdjecie25 zdjecie26

Udostępnij