Konkurs ekologiczny – Baranek Shon

Nasze przedszkole od 2lat bierze udział w konkursie ekologicznym na wykonanie pracy z surowców wtórnych organizowanym przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 93 w Krakowie.
W ubiegłym roku dzieci z grupy IV wykonały „Smoka Wawelskiego” i zdobyły II w kategorii przedszkolaków. W bieżącym roku odnieśliśmy jeszcze większy sukces – zdobyliśmy I miejsce!
Dzieci z grupy VI: Kinga Kossewska, Martyna Potępa i Leon Urbankowski – Gunia wykonali pracę przestrzenną „Baranek Shon” . Praca ta wywarła duże wrażenie na jury i nauczycielach Szkoły Podstawowej nr 93. Najprzyjemniejszym momentem dla naszych przedszkolaków było otrzymanie nagród i dyplomów które odbyło się podczas dnia otwartego szkoły 14 marca 2015r.

Będziemy kontynuować uczestnictwo w tego typu  konkursach gdyż są one doskonałą okazją do kształtowania u dzieci postaw proekologicznych i uświadamiania im jak bardzo istotny jest problem segregacji śmieci, zapobieganie ich powstawaniu.

01 02 03

 

Udostępnij