Maluszki ubierają choinkę

38l

MALUSZKI UBIERAJĄ CHOINKĘ

Już od kilku dni w sali grupy pierwszej słychać było kolędy i wesołe pastorałki.

Tak maluszki przygotowywały się do wizyty rodziców

w przedszkolu.

Pierwsza grupa spisała się świetnie – wszyscy dzielnie wmaszerowali na salę pełną rodziców, głośno śpiewali

 i recytowali wierszyki. Widać było, że brawa sprawiły im wielką radość!

1

Po występie były prezenty dla rodziców. I nareszcie była pora na wesołą zabawę ubieranie choinki – z koszyków wyjęto kolorowe ozdoby, łańcuchy i z pomocą rodziców nasze drzewko zostało pięknie ozdobione. Oczywiście nie zabrakło również pysznych pierników na naszej choince.

 Kiedy zabłysły lampki – można było podziwiać nasze wspólne dzieło. Pani Dyrektor złożyła rodzicom i dzieciom życzenia świąteczne.

2

Ale to nie koniec bo okazało się,

że o dzieciach pamiętał także Aniołek. Kiedy wszyscy wesoło kolędowali zostawił dla dzieci wielką paczkę ze słodyczami. Zrobiło się gwarnie i wesoło przy stołach pełnych smakołyków przygotowanych przez rodziców dobrze się rozmawiało a dzieci chętnie wszystkiego  próbowały.

To było wspaniałe popołudnie!

Udostępnij