Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 8 listopada 2022 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Rozpoczęły ją dzieci z najstarszej grupy witając gości i zapraszając do obejrzenia programu przygotowanego przez maluszki. Występując przed tak wielką publicznością dzieci wykazały się swoimi umiejętnościami oraz wielką odwagą. Pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki oraz dzielnie pokonywały tor przeszkód. Punktem kulminacyjnym uroczystości było pasowanie którego dokonała pani dyrektor dotykając ramienia każdego maluszka wielkim ołówkiem.

Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały piękne dyplomy i książeczki. Uroczystość zakończyła się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Było wesoło i uroczyście, ten dzień pozostanie nam na długo w pamięci!
Udostępnij