Rozstrzygnięcie konkursów!

W piątek 13.XI dzieci z całego przedszkola zebrały się w sali grupy V, aby uczestniczyć w rozstrzygnięciu dwóch konkursów – „Jesienne cudeńka” i fotograficznego: „Płynie, wije się rzeczka”.
Dzieci wraz z rodzicami wykazały się wielką pomysłowością w przygotowaniu ozdób z darów jesieni. Cały tydzień były one ozdobą naszego przedszkola. Wtedy też można było głosować na najpiękniejsze prace. Ciężko było wybrać tylko jedną gdy wokół tyle pomysłowych „cudeniek”.
Dziękujemy wszystkim za wykonanie prac i na liczne głosy. Ich efektem było kilkadziesiąt wspaniałych nagród, które wręczyła pani dyrektor. Ozdobą i powodem do dumy były też piękne dyplomy, które otrzymali uczestnicy konkursu. Laureaci z dumą prezentowali swoje nagrody koleżankom i kolegom.

Konkurs fotograficzny był również sukcesem. Złożono wiele ciekawych prac. Szacowne jury miało trudne zadanie. Zwycięzcy otrzymali piękne nagrody, a wszyscy uczestnicy drobne upominki i piękne dyplomy!

zdj27 zdj28 zdj29 zdj30 zdj31 zdj32 zdj33 zdj34 zdj35 zdj36