Rozstrzygnięcie XXI edycji konkursu ekologicznego

4 listopada przedstawiciele Przedszkola Niepublicznego Iskierka (gr. VI) zostali zaproszeni do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej ,,Manggha” na rozstrzygnięcie XXI edycji konkursu ekologicznego. Był on zorganizowany przez Urząd Miasta Krakowa. Podczas uroczystej gali, na której zgromadzono dzieci z gimnazjów, szkół podstawowych i przedszkoli, wręczono nagrody za udział w grze miejskiej oraz za zbiórkę makulatury. Honorowym gościem była Pani Elżbieta Koterba Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa. Nasze przedszkole zostało wyróżnione w kategorii – zbiórka makulatury – Przedszkola. W nagrodę otrzymaliśmy aparat fotograficzny. Przedszkolaki z dumą pozowały do zdjęć fotografów. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w zeszłorocznej zbiórce makulatury i zachęcamy do dalszego aktywnego udziału w akcji.

 

zdj1 zdj2

Udostępnij