Szopka

Ostatni miesi膮c up艂yn膮艂 przedszkolakom z grupy V (i ich paniom 馃檪 ) na tworzeniu Szopki Krakowskiej i w ko艅cu 1 grudnia nadszed艂 ten dzie艅. Na Rynku G艂贸wnym pomimo nieciekawej pogody pojawi艂o si臋 mn贸stwo szopek. Ka偶da by艂a inna – ma艂e, du偶e, zabawne i te ca艂kiem powa偶ne, wykonane przez profesjonalist贸w i przez dzieci. Przedszkolaki wraz z rodzicami i paniami dzielnie maszerowa艂y w szopkowym pochodzie. Mimo nie sprzyjaj膮cych warunk贸w uda艂o im si臋 pi臋knie zaprezentowa膰 swoj膮 szopk臋 i zanie艣膰 j膮 do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Ci臋偶ka praca grupy V zosta艂a nagrodzona – dzie艅 p贸藕niej otrzymali informacj臋 o przyznaniu wyr贸偶nienia i konieczno艣ci odebrania nagrody. Uroczyste rozdanie nagr贸d odb臋dzie si臋 w Pa艂acu Krzysztofory 4 grudnia o godz.12.00 !

zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7

Udost臋pnij