Warsztaty ceramiczne … najmłodsi z rodzicami

W dniu 18.10 br. przedszkolaki z grupy I razem ze swoimi rodzicami wzięły udział w warsztatach ceramicznych odbywających się na terenie naszego przedszkola. Pierwszy dla maluszków kontakt z materią jaką jest glina sprawił dzieciom bardzo wiele radości. Wspólne ugniatanie i toczenie glinianych kuleczek, wałeczków, formowanie z nich kształtów, to świetne ćwiczenie-zabawa dla uczestników warsztatów. Twórcze działanie z rodzicami wprowadziło wszystkich w bardzo dobry nastrój, zwłaszcza  że bezkształtne kawałki gliny, przy udziale wyobraźni małych i dużych artystów, przybrały kształt pięknych aniołów.
Na końcowy efekt naszej pracy musimy jednak cierpliwie zaczekać.
Może nasze prace przyniosą aniołki pod przedszkolną choinkę?

 

zdjecie14 zdjecie15 zdjecie16 zdjecie17 zdjecie18 zdjecie19 zdjecie20 zdjecie21 zdjecie22 zdjecie23 zdjecie24 zdjecie25

Udostępnij