„Wielka zbiórka dla burka i kocurka”

Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!

Końcem października będziemy obchodzić w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Przygotowując się do tego wydarzenia, w miesiącu dobroci dla zwierząt jakim jest październik, chcemy włączyć się do udziału w nowej odsłonie akcji pomocy dla zwierzaków: „Wielka zbiórka dla burka i kocurka” organizowanej przez KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

Zaniedbanych, porzuconych i bezdomnych zwierząt jest coraz więcej, a ilość przekazywanych darów niestety jest coraz mniejsza. Obecnie w schronisku przebywa ponad 390 psów oraz ponad 430 kotów – wszystkie spragnione miłości, potrzebujące domów i odpowiedniej opieki.

Dobrej jakości karma jest niezwykle istotna dla ich zdrowia i życia, a każdy najmniejszy dar ma ogromne znaczenie. Wszystkich chętnych prosimy o włączenie się do akcji zbiórki karmy dla psiaków i kociaków. Zakupione produkty można przynosić do wystawionych przed przedszkolem koszy.

Lista preferowanych producentów karm, znajduje się przed przedszkolem.

Za wszystkie przyniesione dary serdecznie dziękujemy!

Udostępnij