Wielkanocne śniadanie

To już tradycja, że przed świętami cała „Iskierka” spotyka się na Wielkanocnym śniadaniu. Zebrani przy pięknie udekorowanym stole składamy sobie życzenia i wesołych świąt życzy nam Pani Dyrektor i nasz Ksiądz Katecheta.

Jeszcze wesołe piosenki przy akompaniamencie dzwonków na których grają starszaki i pora na śniadanko. Każda sala z elegancko ozdobionym stołem uginającym się od smakołyków: szyneczek, kiełbas, jajeczek, oraz mnóstwem rożnych warzywnych dodatków – każdy komponuje sobie sam zestaw śniadaniowy. Trwa ono długo – bo przy takim stole spędza się miło czas i rozmawia o planach świątecznych.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt !

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie9 zdjecie10 zdjecie11 zdjecie12 zdjecie13 zdjecie14 zdjecie15 zdjecie16 zdjecie17 zdjecie18